ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 15.11.2023 11:10
Кількість переглядів: 78

Фото без опису

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

 

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555, виконавчий комітет Дмитрушківської  сільської ради повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

  • Детальний план території в Дмитрушківській сільській територіальній громаді Уманського району Черкаської області для розміщення с/г підприємства.

Ознайомитися з проектами детального плану території можна у відділі житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури за адресою   с. Дмитрушки, вулиця  Петропавлівська,19  (І поверх).

Замовник містобудівних документацій: виконавчий комітет Дмитрушківської сільської ради.

Підстава для розроблення: Рішення Дмитрушківської сільської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території в Дмитрушківській сільській територіальній громаді Уманського району Черкаської області» від 19.09.2023 № 32-17/VІІI.

Пропозиції громадськості приймаються протягом 30 днів з дати оприлюднення проекту детального плану, за адресою с. Дмитрушки, вулиця Петропавлівська,19 (І поверх) відділ житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора