Дата: 20.10.2023 23:09

Відбулись чергові змагання І Спортивних ігор серед учнів закладів освіти Дмитрушківької громади. 18 жовтня, на сучасному майданчику Уманського національного університету садівництва змагалися юні футболісти - юнаки та дівчата 2011 років народження і молодші. Змагання пройшли за коловою системою, всі команди демонстрували хорошу майстерність, ігри пройшли у цікавій боротьбі, арбітраж забезпечував також учень - Ілля Дігтяров, який добре справився з завданням ! У підсумку змагань з міні-футболу , переможцем стала команда Дмитрушківського ліцею ! Далі: Старобабанівський, Сушківський, Собківський ліцеї. Чемпіони нагороджені кубком, усі команди - грамотами відділу освіти. Також відзначено грамотами кращих гравців у складі кожної команди. Загалом змагання пройшли на високому рівні, що дає надію на подальший розвиток юнацького спорту у громаді !