ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 16.10.2023 15:01

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. №555, виконавчий комітет Дмитрушківської   сільської ради повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

Генеральний план, поєднаний з детальним планом території                   с. Гродзеве Уманського району Черкаської області

Генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту.

Генеральний план дасть змогу впорядкувати планувальну структуру населеного пункту, визначати та надавати земельні ділянки для містобудівних потреб (житлового будівництва, розміщення об’єктів громадського та промислового призначення).

Ознайомитися з проектом Генерального плану, поєднаного  з детальним планом території   с. Гродзеве Уманського району Черкаської області можна у адмінбудинку  Гродзевського старостинського округу  за адресою                с. Гродзеве, вул. Незалежності,1.

Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Дмитрушківської  сільської ради.

Підстава для розроблення:

рішення Дмитрушківської сільської ради «Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації «Генеральний план поєднаний з детальним планом території населеного пункту с. Гродзеве Уманського району Черкаської області»  № 24-28/VIIІ від 17.03.2023 року.

Пропозиції громадськості приймаються протягом 30 днів з дати оприлюднення проекту Генерального плану, поєднаного з детальним планом території   с. Гродзеве Уманського району Черкаської області , за адресою    с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська,19, відділ житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування.