ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я. Аптечка психологічної допомоги.

Дата: 10.10.2023 15:02

Шановні жителі громади !!!!

Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу. Але в наш час цей запас стійкості швидко виснажується через війну та невизначеність. А нам усе ще треба дбати про близьких та працювати на перемогу.

Хотілося б, щоб кожен з нас звернув увагу на свій емоційний стан і взяв відповідальність за нього. А Всеукраїнська Програма “Ти як?” допоможе знаходити в собі сили щодня, навчитися піклуватися про себе, опановувати стрес, тривогу, гнів тощо.

Пропонуємо Вам Аптечку психологічної допомоги, в якій зібрані прості вправи для заспокоєння та поради для стійкості. Вона буде корисною всім, хто рідко чи часто відчуває емоційне спустошення, втому, напругу в тілі, паніку, злість, сум

Аптечка психологічної допомоги: https://dmytrushkivska-gromada.gov.ua/news/1696939091/

Це користь вашому ментальному й заразом фізичному здоров’ю. Бережіть себе! Будьте у себе на часі!