1 жовтня у Дмитрушківській громаді відбувся Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 02.10.2023 16:09

Дорогі наші представники старшого покоління!

1 жовтня у світі та Україні відзначається Міжнародний день людей похилого віку.

Щиро і сердечно вітаємо Вас зі святом. Цей день – символ єдності поколінь, прекрасна можливість висловити слова нашої вдячності  за ваш вклад у розвиток громади, регіону, країни, за вашу багаторічну самовіддану працю на благо нашого рідного краю, доброту і мудрість.

Бажаємо вам найголовнішого – здоров’я, сил та наснаги. Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається до вас сторицею!
Бажаю всім дочекатись перемоги, миру нашій багатостраждальній державі. Сподіваємося на справедливість і добро, залишаємось оптимістами.
Здоров’я, злагоди та достатку вам і вашим родинам!

Наші соціальні працівники КЗ «ЦНСП» Дмитрушківської сільської ради, які надають соціальну послугу догляд вдома людям похилого віку, також щиро та сердечно привітали своїх підопічних зі святом.