ПЕРОРАЛЬНА ІМУНІЗАЦІЯ ДИКИХ М'ЯСОЇДНИХ ТВАРИН ВІД СКАЗУ

Дата: 08.09.2023 11:57
Кількість переглядів: 21

 

    Уманське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області повідомляє, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації зі сказу тварин на території області та відповідно до наказу Держпродспоживслужби від 29 серпня 2023     № 634 «Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2023 році» на території Черкаської області розпочнеться осіння планова пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу (орієнтовно з другої половини вересня 2023 року, в залежності від погодних умов, в т.ч. у вихідні дні)

 

   Розповсюдження принад з вакциною відбуватиметься методом ручного розкладання на визначеній території Уманського району поза територіями населених пунктів та водойм.

 

           Принада безпечна для людей і тварин та навколишнього середовища, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясо-кісткового борошна. Усередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

 

         Звертаємось з проханням із порозумінням віднестись до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних тварин, а при виявленні принад не брати до їх рук та не руйнувати.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора