Увага! Конкурс “Зміни заради інтеграції ВПО”

Дата: 17.08.2023 08:18

Прагнеш змін в громаді та піклуєшся проблематикою адаптації ВПО?!
📣 Ми раді повідомити, що оголошуємо міні-конкурс підтримки локальних ініціатив для ВПО в громадах Черкаської області “Зміни заради інтеграції ВПО”.

Громадська організація «Проти Корупції», оголошує конкурс з підтримки локальних ініціатив мешканців Черкаської області. Враховуючи воєнний стан в Україні, конкурс спрямовано в першу чергу на подолання проблем адаптації ВПО у громадах, які виникли внаслідок війни.
📌 У межах проєкту передбачається підтримка громадських ініціатив щодо оригінальних та соціально-значущих міні-проєктів, які сприяють:
✔️участь ВПО у місцевому самоврядуванні;
✔️ розвитку ініціатив, які сприяють вирішенню соціальних проблем в громаді (ВПО, діти—переселенці, соціально-незахищені верстви населення);
✔️розвитку соціального підприємництва, особливо із залученням переселенців та членів територіальних громад.
-----------------------------------------------------------------
🔗Конкурс відбуватиметься у декілька етапів:

⚡️ ЕТАП 1 - до 25 серпня приймаємо заявки концептів на електронну пошту 📧shtabkr@gmail.com з приміткою 📌«На конкурс «Зміни заради інтеграції ВПО!»».
Форма концептуальної заявки ось тут 👇
⚡️ЕТАП 2 – 28 серпня 2023 року конкурсна комісія відбере переможців першого етапу та запросить їх на співбесіди;
⚡️ ЕТАП 3 – для п’яти ініціативних груп (переможців), буде проведено в їхній громаді одноденний начальний семінар орієнтовно відбудеться до 15 вересня;
⚡️ЕТАП 4 - до 30 вересня переможці конкурсу першого етапу повинні будуть ✍️ заповнити повну аплікаційну форму, яка буде їм надана пізніше, та надіслати їх на електронну адресу:                    📧 shtabkr@gmail.com

Подані до Проєктної команди 🗂 матеріали, незалежно від результатів розгляду, заявникам не повертаються.
Рішення конкурсної комісії щодо проекту остаточне і перегляду не підлягає. Рішення не рецензується.
Діяльність описана в ✍️ концептуальній ноті може бути частиною великого проєкту та мати співфінансування з інших джерел.

‼️ УВАГА!
Проект повинен тривати до 2 місяців та завершитись до 30 листопада 2023 року.
⚠️ГО «Проти Корупції» НЕ надає заявникам кошти, а оплачує придбання певних товарів чи надання послуг.
В рамках діяльності можуть бути оплачені (не обмежується цим переліком):
- Транспортні послуги;
- Послуги з оренди приміщень та обладнання;
- Придбання обладнання (крім оргтехніки) та розхідних матеріалів;
- Створення сайту та його підтримка тощо;
- Проведення заходів, кампаній.
⚠️Програма не передбачає оплату:
- Заробітних плат та гонорарів;
- Податків та кредитів;
- Банківських послуг;
- Адміністративних витрат;
- Оплати зв'язку телефонного та Інтернет
👍У конкурсі можуть брати участь:
— зареєстровані громадські, благодійні, некомерційні організації;
— окремі особи та неформальні ініціативні групи.
👎У конкурсі не можуть брати участь:
— політичні партії і рухи, органи муніципальної, представницької і виконавчої влади, релігійні організації, комерційні структури, громадські організації політичного спрямування.
✏️за консультаціями з приводу заповнення заявок звертайтесь електронною поштою: shtabkr@gmail.com
✔️ Про результати конкурсу учасників повідомлять
📧 електронною поштою, або іншим способом комунікації до
📍 30 серпня 2023 року.
-----------------------------------------------------------------
Конкурс оголошено в межах проєкту "Адвокація місцевих політик ВПО", що реалізується ГО "Проти Корупції" в межах проєкту "Фенікс," що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Європейського Союзу.