Дітям потрібне мирне життя, безхмарне небо, тепле сонце, щоб не лякали тривоги

Дата: 08.08.2023 15:56

Дітям потрібне мирне життя, безхмарне небо, тепле сонце, щоб не лякали тривоги

Враховуючи ситуацію, яка наразі склалася в нашій області, ми прагнемо до повноцінного функціонування закладів освіти, а це можливо лише за наявності найпростішого укриття та відносно мирного часу.

07 серпня 2023 року працівники Дмитрушківської сільської ради отримали гуманітарну допомогу від волонтерів Уманської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України – рюкзаки першої домедичної допомоги для укриттів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти. Вартість одного рюкзака становить понад 14000,00 грн.

Допомогу було отримано завдяки підписаного Меморандуму про співпрацю між Уманською міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України та Дмитрушківською територіальною громадою.

Керівники закладів освіти отримають рюкзаки першої домедичної допомоги під час серпневої зустрічі.

Дякуємо волонтерам Уманської міськрайонної організації ТОВЧХУ за надану допомогу та сподіваємося на подальшу співпрацю.