Безпека дітей в цифровому просторі: інтернет-челенджі

Дата: 03.08.2023 08:38
Кількість переглядів: 115

Фото без опису

За останні роки серед підлітків стали дуже популярними інтернет-челенджі, що можуть призвести до серйозної шкоди здоров'ю та втрати життя.

Інтернет-челенджі - це завдання, які блогери виконують на камеру, а потім запрошують інших користувачів повторити їх. Однією з проблем таких челенджів є те, що вони можуть бути небезпечними та навіть смертельними, особливо якщо дитина не має достатньої компетентності в безпечному поводженні в цифровому просторі.

Деякі з найнебезпечніших челенджів, що з'явилися в останні роки: "вогняний челендж", "падіння в стрибку", "проломити-череп-челендж", "отруєння капсулами для прання", "суїцидальний челендж Момо", "удушення/непритомність/втрата свідомості", "контрольована задуха", "вибух розетки", "вистрибни з автомобіля" та інші.

Необхідно пам'ятати, що виконання подібних завдань може мати серйозні наслідки, які важко передбачити. Тому важливо вчити дітей безпечному поводженню в цифровому просторі та нагадувати їм про ризики, пов'язані з такими викликами.
Відповідальність за безпеку дітей в мережі лежить на батьках та вчителях, які повинні надавати необхідну інформацію та підтримку повсякчас.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора