День пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2023 09:17
Кількість переглядів: 38

Цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії росії.

Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.
Українці на боці антигітлерівської коаліції зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Ціна цього внеску – надзвичайні втрати впродовж 1939–1945 років серед українців та інших народів, які жили на території України. Тоді загинуло понад вісім мільйонів осіб. Тому ми добре знаємо ціну війни.

День пам’яті та примирення символізує не тріумф переможців над переможеними, а застереження – диктатори завжди прагнуть задовольнити імперські амбіції збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Найважливішим підсумком війни має бути не культ перемоги, а вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами.

Сьогодні сільський голова Тетяна ШЕВЧУК очолила церемонію покладання квітів до обеліска Слави у селі Дмитрушки.

Покладання квітів до обеліска Слави є важливою традицією, яка допомагає нам зберегти пам'ять про тих, хто віддав своє життя за нашу країну. Ця церемонія є символом нашої поваги та вдячності героям минулого та нашої відданості захисту нашої країни та її незалежності у теперешньому та майбутньому, яке зараз виборюється кожного  дня.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора