День Європи

Дата: 09.05.2023 09:15

Сьогодні в Україні  відзначається День Європи. Ця дата обрана не випадково - саме 9 травня 1950 року була оголошена історична заява Роберта Шумана, яка стала початком створення Європейського Союзу. Це свято символізує єдність та співпрацю між країнами Європейського Союзу та іншими європейськими державами.

Україна відзначає День Європи з 2003 року. Це свято стало символом європейської інтеграції України та підтримки її зусиль у забезпеченні демократії, прав людини та принципів правової держави. Україна стала асоційованим членом Європейського Союзу в 2014 році, і День Європи є важливим святом для української громадськості, яка прагне до повноцінного вступу до ЄС.

Відзначення Дня Європи в Україні є важливим кроком у зміцненні відносин між Україною та країнами Європейського Союзу, а також у підвищенні свідомості громадськості про європейські цінності та культуру.