Засідання комісії з питань захисту прав дитини від 26.04.2023

Дата: 26.04.2023 15:13

Сьогодні, 26 квітня 2023 року, під головуванням начальника служби у справах дітей Надії ЗАХАРЕНКО пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини Дмитрушківської сільської ради.

Комісією розглянуті питання:

- про встановлення піклування;

-про можливість призначення опікуном  малолітніх дітей;

- про надання дозволу на реєстрацію народження дитини, присвоєння їй прізвища за прізвищем матері та визначення імені дитини без згоди батька;

- про  припинення опіки над малолітнім у зв’язку з визнанням батьківства батьком дитини;

- про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування.

Прийняті рішення спрямовані  на захист  законних прав  та інтересів дітей.  Усі матеріали направлені на подальший розгляд до органу опіки і піклування – виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради.