Дата: 20.04.2023 11:06

Напередодні сесії Дмитрушківської сільської ради, відбулися засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань агропромислового комплексу, підприємництва, транспорту, енергозбереження, житлово-комунального господарства та комунальної власності, з питань земельних відносин, будівництва та благоустрою, екології, охорони навколишнього природного середовища, ліквідації надзвичайних ситуацій та з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення та з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності та правопорядку.

У засіданнях взяли участь члени постійних комісій, секретар сільської ради Людмила Бень, керуючий справами (секретар) виконавчого Ірина Кожухівська, доповідачі ‒ начальники відділів та комунальних закладів сільської ради. Перед початком роботи комісій Ірина Кожухівська вкотре ознайомила депутатів з основними вимогами ЗУ «Про запобігання корупції». На розгляд комісій було винесено 18 питань. Після детального обговорення члени постійних комісій вирішили рекомендувати раді розглянути на пленарному засіданні запропоновані проекти рішень.