Дата: 05.04.2023 10:51

В умовах воєнного стану питання безпеки навчання дітей у школах стає ще більш актуальним.  В Україні ухвалено рішення щодо встановлення в закладах освіти тривожної кнопки.

17 березня під час чергової сесії Дмитрушківської сільської ради внесено зміни до «Комплексної програми розвитку освіти  Дмитрушківської сільської ради на 2023 рік» та виділено кошти з місцевого бюджету на встановлення  кнопки тривожного сповіщення в Старобабанівському, Сушківському, Собківському, Косенівському, Доброводівському ліцеях та Танській гімназії.

Тривожна кнопка в закладах загальної середньої освіти потрібна для того, щоб працівники освітніх установ змогли оперативно відреагувати на небезпечні ситуації та через диспетчера викликати поліцейський патруль. Встановлення в школі кнопки тривожного сповіщення дозволить швидко реагувати на будь-які зміни обстановки.