Дата: 04.04.2023 10:51

Однією з вимог функціонування закладу освіти під час воєнного стану є наявність найпростішого укриття, яке слід  оформити відповідно вимог чинного законодавства (наказ МВС від 09.07.2018 № 579 «Про затвердження вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту»).

17 березня під час чергової сесії Дмитрушківської сільської ради внесено зміни до «Комплексної програми розвитку освіти  Дмитрушківської сільської ради на 2023 рік» та виділено кошти з місцевого бюджету на придбання матеріалів для улаштування укриттів (система вентиляції) для Старобабанівського та Доброводівського ліцеїв Дмитрушківської сільської ради.

У Старобабанівському ліцеї Дмитрушківської сільської ради продовжуються роботи щодо облаштування найпростішого укриття. Під час весняних канікул працівниками ліцею зроблено природню систему вентиляції.