Дата: 29.03.2023 15:38

28 березня  в місті Черкаси отримано безоплатну  гуманітарну допомогу  у вигляді ноутбуків HPLaptop для Дмитрушківського ліцею Дмитрушківської сільської ради у кількості 3 штук на загальну суму –          87 764,64 грн.

Отримані ноутбуки використовуватимуться для підтримки дистанційної форми навчання.

Нагадаємо, що:

- в 2021  році для вчителів Дмитрушківської територіальної громади було передано 19 ноутбуків за програмою «Ноутбук кожному вчителю»;

- у 2022 році в межах домовленостей Міністерства освіти і науки України та компанії «Google» для вчителів доставлено 10 хромбуків.