Вітаємо Марієнко Анастасію, ученицю 9 класу Косенівського ліцею Дмитрушківської сільської ради за отримане ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Дата: 08.03.2023 11:50

Вітаємо переможця!

Відповідно до наказу  Управління освіти і науки Черкаської обласної адміністрації від 06.03.2023 року № 25 «Про пiдсумки проведення II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт учнів-членiв Малої академiї наук України у 2022-2023 навчальному роцi»вітаємо Марієнко Анастасію, ученицю 9 класу Косенівського ліцею Дмитрушківської сільської ради за отримане ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук України у Секції фольклористика (науковий керівник – Колесник Лариса Василівна, вчитель української мови та літератури Косенівського ліцею Дмитрушківської сільської ради).

Вітаємо з перемогою! Дякуємо науковому керівнику за супровід юного дослідника. Бажаємо творчих злетів та подальших перемог!