Дата: 08.03.2023 10:39

Я – українець!!!

У Сушківському закладі дошкільної освіти «Незабудка» Дмитрушківської сільської ради освітній процес відбувається за дистанційною формою навчання, але це не заважає вихователям забезпечувати виховний напрям діяльності.

Вихователями закладу освіти організовано проведення ряду національно-патріотичних заходів.

Вихованці разом з батьками брали участь у виготовленні поробок «Ми маленькі патріоти України», виготовляючи долоньки миру. Малювали малюнки на тему «Моя Батьківщина – найкраща».

Виготовлені поробки та малюнки будуть передані воїнам ЗСУ для підтримки морального духу бійців.

Наближаємо Перемогу разом.