Про проведення агітаційної роботи щодо проходження строкової служби та служби за контрактом

Дата: 07.03.2023 07:49
Кількість переглядів: 522

Фото без опису

Про проведення агітаційної роботи щодо проходження строкової служби та служби за контрактом

         Військово-патріотичне виховання – це цілеспрямований, організований процес формування готовності юнаків та юнок старшого шкільного віку до строкової військової служби в Збройних Силах України. Його зміст визначається Конституцією України, законами України, військовою Присягою та військовими статутами.

            Військово-патріотичне виховання учнівської молоді є важливою складовою процесу виховання Старобабанівського ліцею Дмитрушківської сільської ради.

         07 березня  в ліцеї відбулася агітаційна зустріч учнів 10-11 класів з представниками Уманського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки метою якої було доведення до учнів інформації про особливості проходження, як строкової, так і служби за контрактом, ознайомлення з умовами вступу до військових вишів, військових кафедр та перспективи після їхнього закінчення.

Фото без опису

Фото без опису

         У ході зустрічі представники Уманського РТЦК та СП  відповіли на запитання учнів, яскраво проілюструвавши свої розповіді фактами з  відеопрезентації. 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора