Страшна звістка рік тому сколихнула  Дмитрушківську громаду, яку неможливо прийняти та змиритися. Під час виконання війського обов’язку 2 березня 2022 року загинув наш земляк АНДРОНІК ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ

Дата: 02.03.2023 09:37

Під час виконання війського обов’язку 2 березня 2022 року загинув наш земляк АНДРОНІК ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ.
Олександру було тільки 23.Втрата страшна і непоправна.Хоробрий воїн захищав не тільки Україну, а й кожного з нас, нашу свободу і незалежність.Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – вічна!
Дмитрушківська громада й уся Україна глибоко сумує і співчуває родині загиблого,та жодними словами не втамувати пекучий біль, не загоїти рани у душі.
Нехай опіка Всевишнього й наші молитви полегшать гіркоту втрати і родинне горе. Схиляємо голови у великій скорботі. Вічна пам’ять та шана кожному нашому захиснику!