Для забезпечення здійснення освітнього процесу у заклади освіти придбано генератори для укриттів

Дата: 10.01.2023 14:53

Зважаючи на ситуацію з перебоями подачі електроенергії внаслідок збройної агресії російської федерації, закладам освіти Дмитрушківської сільської ради придбано 5 генераторів на загальну суму – 300 000,00 грн.

Загальна кількість генераторів станом на 10.01.2023 рік становить 9 одиниць.

Генератори наявні у Дмитрушківському, Сушківському закладах дошкільної освіти, Дмитрушківському, Старобабанівському, Собківському, Доброводівському, Косенівському, Сушківському ліцеях та Танській гімназії.

Одним із пріоритетних завдань відділу освіти, культури, молоді та спорту  Дмитрушківської сільської ради на 2023 рік є придбання генераторів для решти закладів освіти.