Продуктові набори, які стали суттєвою підтримкою для ВПО , тяжкохворих , одинокопроживаючих  та сімей , які перебувають в складних життєвих обставинах

Дата: 03.01.2023 15:31

2022 рік-це рік випробувань, рік боротьби за виживання своєї родини та країни, рік особливої підтримки  один одного.

Завдяки злагодженій співпраці сільського голови Дмитрушківської сільської ради Тетяни Шевчук та керівника  Уманської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України Валентини Чорної  у нелегкий період життя  жителі населених пунктів Дмитрушківської громади  отримали 516 продуктових наборів, які стали суттєвою підтримкою для ВПО , тяжкохворих , одинокопроживаючих  та сімей , які перебувають в складних життєвих обставинах .

Жителі громади щиро дякують Чорній Валентині Андріївні за надану допомогу , а також  місцевим депутатам  Кисілю Євгенію Анатолійовичу та Драченку Валерію Вікторовичу за надання спонсорської допомоги транспортом та пальним для доставки допомоги .