Витяг про місце проживання в застосунку «Дія»

Дата: 13.12.2022 13:37
Кількість переглядів: 134

Витяг про місце проживання в заcтосунку «Дія»

 

 «Довідка про прописку» більше не потрібна: відтепер витяг про місце проживання можна отримати в застосунку Дія

 

Державна міграційна служба України спільно з Міністерством цифрової трансформації України розробили можливість формування витягу про місце проживання у застосунку Дія. До цього послуга була доступною лише на Єдиному порталі державних послуг Дія.

 

Для того, щоб згенерувати витяг у мобільному застосунку Дія, людині необхідно здійснити три простих кроки:

 Зайти у Дію та натиснути «Послуги».

 Обрати пункт «Довідки та витяги» та обрати «Витяг про місце проживання». 

 Натиснути «Замовити витяг».

 

Заяву буде опрацьовано протягом декількох хвилин, і, якщо інформація про людину міститься у реєстрі, витяг буде сформовано. Крім того, передбачено можливість завантаження витягу на мобільний телефон людини у PDF-форматі протягом 24 годин. Водночас батьки зможуть замовити у застосунку витяг про місце проживання своїх дітей. 

 

 Як і на Єдиному порталі державних послуг, у мобільному застосунку витяг міститиме наявну у відомчій інформаційній системі ДМС інформацію про особу, адресу та дату задекларованого/зареєстрованого місця її проживання (перебування) або адресу та дату зняття з задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування), або відомості про скасування декларування/реєстрації/зняття з задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування).

 

 Громадяни зможуть пред’явити витяг з Дії під час отримання адміністративних чи соціальних послуг – інформацію можна буде зчитати та перевірити спеціальними технічними засобами з допомогою унікального електронного ідентифікатора (QR-кода). Таким чином державні органи зможуть переконатися в дійсності витягу та перевірити у реєстрах інформацію, яка у ньому міститься. 

 

Послуга реалізована Мінцифрою спільно з МВС та ДМС України за підтримки програми EGAP Фонду Східна Європа, що фінансується урядом Швейцарії.

 

Державна міграційна служба України

 

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора