Дата: 02.12.2022 09:55

Поруч з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Міжнародний день людей з інвалідністю не є святом, він покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їх прав, гідності і благополуччя.

У переддень 3 грудня працівниками відділу соціального захисту населення та служби у справах дітей Дмитрушківської сільської ради, старостатами старостинських округів були відвідані сім'ї, де проживають діти чи дорослі з інвалідністю.

Усі вони отримали продуктові набори, які сформовані за ініціативи та сприяння сільського голови Дмитрушківської сільської ради Тетяни Шевчук.