Дата: 01.12.2022 08:05

30 листопада 2022 року відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради під головуванням секретаря комісії – керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Ірини Кожухівської.

Адміністративна комісія засідає двічі на місяць. На засіданні були присутні 5 членів адмінкомісії. Було розглянуто 1 протокол про адміністративне правопорушення, складений дільничним офіцером поліції  СДОПВП Уманського РУП ГУНП в Черкаській області за статтею 156 ч. 2 КУпАП, вчинене жителькою Дмитрушківської громади. За наслідками розгляду прийнято рішення про стягнення штрафу з правопорушниці в мінімальному розмірі – 400 неоподатковуваних мінімумів громадян.