9 листопада українці писатимуть радіодиктант національної єдності

Дата: 01.11.2022 15:11
Кількість переглядів: 132

Фото без опису

Радіодиктант національної єдності — 2022 відбудеться традиційно в День української писемності та мови.

Авторка тексту цьогорічного радіодиктанту — Ірина Цілик, українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН. Читатиме його Ада Роговцева, народна артистка, Герой України.

«Цьогорічний Радіодиктант — це перш за все українська акція єднання, де б ми не були. Завдяки можливостям Українського Радіо до Радіодиктанту кожен може долучитися, незалежно від того, у якій точці земної кулі перебуває у цей непростий для нас усіх час. Сьогодні це особливо важливо, адже ми бачимо, що війна в Україні йде не лише за збереження наших територій, війна йде за збереження нашої ідентичності. Це флешмоб поваги до нашої культури, це можливість долучитися до спільної дії, яка об'єднує всіх нас», — зазначив член правління Суспільного Мовлення, відповідальний за платформи радіо та телебачення Дмитро Хоркін.

Радіодиктант можна буде почути на хвилях Українського Радіо та Радіо Культура. Також його наживо транслюватимуть на телеканалах та диджитал-платформах Суспільного Мовлення.

Цьогоріч радіодиктант відбудеться адаптовано до умов воєнного часу. У різних країнах світу облаштують студії, де написати диктант зможуть вимушені переселенці та українці, які там живуть.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора