Про переведення котелень з опалення природним газом на альтернативні види палива

Дата: 24.10.2022 07:29

З метою забезпечення підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів та зменшення споживання природного газу, відповідно до пункту 3.5 рішення виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради від 27.06.2022 року № 88 «Про підсумки проходження опалювального сезону 2021-2022 років та організацію підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в зимових умовах 2022-2023 років» відділом освіти, культури, молоді та спорту організовано роботу щодо переведення опалення Старобабанівського та Дмитрушківського ліцеїв Дмитрушківської сільської ради з природного газу на інші види палива та енергії, що дасть змогу значної економії бюджетних коштів.

На разі, в Старобабанівському та Дмитрушківському ліцеях тривають роботи щодо переведення котелень з опалення природним газом на альтернативні види палива. Це дозволить зменшити обсяги використання голубого палива, з постачанням якого цього опалювального сезону можуть бути проблеми.