Щодо забезпечення надання адміністративних послуг у сфері містобудування та архітектури.

Дата: 24.10.2022 07:14

Рішенням Дмитрушківської сільської ради від 13.10.2021 №10-16/VIII повноваження у сфері містобудування та архітектури на території Дмитрушківської сільської ради делеговано сектору містобудування та архітектури Уманської районної державної адміністрації згідно з вимогами чинного законодавства України.

Постанова Кабінету Міністрів України від 24 червня 2022 №722 «Деякі питання здійснення дозвільних та реєстраційних процедур у будівництві в умовах воєнного стану» (далі – Постанова №722) внесла правки до Порядку видачі будівельних паспортів та містобудівних умов уповноваженими органами з питань містобудування та архітектури.

Відтак, заяви на видачу містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, будівельних паспортів забудови земельної ділянки можуть подаватися до уповноваженого органу з питань містобудування та архітектури за вибором замовника в один із таких способів:

1. звернувшись в Центр надання адміністративних послуг;

2. через особистий електронний кабінет порталу «ДІЯ»;

3. надіславши заяву рекомендованим листом з описом вкладення до Центру надання адміністративних послуг.

Таким чином, згадані вище послуги першого та другого способу направлення, відповідно, здійснюються за наступними схемами:

1. замовник – портал «ДІЯ» - уповноважений орган архітектури – портал «ДІЯ» – замовник;

2. замовник – ЦНАП – портал «ДІЯ» – уповноважений орган архітектури – портал «ДІЯ» – ЦНАП – замовник.

Для виконання умов Постанови №722 відділом ЦНАП Дмитрушківської сільської ради було отримано доступ до Порталу державної електронної системи у сфері будівництва для забезпечення можливості оформлення та передачі заяв від мешканців громади до уповноваженого органу з питань містобудування та архітектури через електронний кабінет працівника ЦНАП для отримання таких видів послуг у сфері містобудування та архітектури:

1видача містобудівних умов і обмежень;

2) видача будівельного паспорта.