20 жовтня 2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 20.10.2022 15:36

20 жовтня 2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету за участю 14 його членів під головуванням сільського голови Тетяни Шевчук. Члени виконкому обговорили низку важливих та актуальних питань.

У ході засідання розглянули звіти про виконання бюджету за 9 місяців 2022 року,

про роботу з неблагополучними сім’ями та умови проживання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Обговорили заходи щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні в 1932-1933 роках.

Серед інших, члени виконкому розглянули питання організації і проведення оплачуваних громадських робіт у 2023 році, створення штабу з ліквідації наслідків снігових заметів та ожеледиці в зимовий період 2022-2023 років.

Заслухали зміни до рішення виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради від 21 лютого 2020 року № 15 «Про організацію та проведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у Дмитрушківській об’єднаній територіальній громаді», запропоновані начальником відділу освіти, культури молоді та спорту Тетяну Печонкіну

На розгляд виконавчого комітету також були винесені заяви громадян щодо присвоєння та упорядкування адрес, скасування погосподарського номера.

Загалом членами виконавчого комітету сільської ради опрацьовано, схвалено та прийнято 10 рішень.