ВІТАННЯ З ПРИСВОЄННЯМ ПОЧЕСНОГО ЗВАННЯ УКРАЇНИ “МАТИ-ГЕРОЇНЯ”

Дата: 23.09.2022 14:25

23 вересня 2022 року голова Уманської районної ради Ігор Миклащук разом із головою Дмитрушківської сільської ради Тетяною Шевчук  урочисто вручили почесну нагороду «Мати-героїня» за сумлінне виконання материнського обов’язку, доброту, сердечну щирість, зразкове виховання дітей Валентині Василенко – матері 6 дітей, жительці села Дмитрушки.

Материнство є найвищим покликанням жінки. Мати турбується про своїх дітей, дарує їм щастя, ласку, ніжність і тепло. Виростити одну дитину — непросто, а що казати про матерів, які народили і виховали п’ять і більше дітей…

Тож бажаємо родині Василенко радості, достатку, тепла! Нехай діти завжди тішать увагою, добрим та щирим словом, віддаючи мамі ту любов, з якою їх зростила та виховала!