Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди (ТОВ «РДО УКРАЇНА»)

Дата: 01.09.2022 16:17

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІРИ

ТОВ «РДО УКРАЇНА», юридична адреса Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Житомирське шосе, 6, має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для майданчику, що розташований в Черкаській області, Уманський р-н, с. Дмитрушки, вул. Садова, 159. Товариство займається оптовою торгівлею сільськогосподарської техніки, обладнанням і запасними частинами. Джерелами викидів є: опалювальні котли, бункер зберігання твердого палива, дільниця прийому їжі та миття посуду, двигуни внутрішнього згорання палива, дизельгенератор. В результаті діяльності в атмосферу виділяються речовини, основні з них: метан, НМЛОС (вуглеводні), речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, оксиди азоту, сірки та вуглецю, акролеїн. Валовий викид орієнтовно складає 6,0 т/рік. Всі викиди знаходяться в межах норм, що підтверджено відповідними розрахунками. Збір зауважень громадських організацій та окремих громадян по даному питанню проводиться протягом місяця з дати подачі повідомлення в місцеві засоби масової інформації Черкаською обласною військовою адміністрацією за адресою: Черкаська обл., м. Черкаси, бульвар Шевченка, 185, тел. (0472) 37-29-15, 37-60-01,36-11-13, 37-22-49.