Фінальні кроки до затвердження  генерального плану села Косенівка

Дата: 25.05.2022 15:14

При Департаменті будівництва Черкаської обласної державної адміністрації 19 травня 2022 року відбулося засідання Черкаської обласної архітектурно-містобудівної ради № 5 на якому було розглянуто містобудівну документацію «Корегування генерального плану с. Косенівка Уманського району Черкаської області».

У роботі засідання взяли участь сільський голова – Тетяна Шевчук та староста Косенівського старостинського округу – Лілія ЛЕСЬКО.

Черкаською обласною архітектурно-містобудівною радою рекомендовано до затвердження сесією Дмитрушківської сільської ради містобудівну документацію  «Корегування генерального плану с. Косенівка Уманського району Черкаської області» у відповідності до вимог чинного законодавства.

24 травня 2022 року на 18 черговій сесії Дмитрушківської сільської ради було затверджено  містобудівну документацію  «Корегування генерального плану с. Косенівка Уманського району Черкаської області».