Он-лайн нарада щодо заходів профілактики отруєння бджіл

Дата: 15.02.2022 09:01

Міністерство аграрної політики та продовольства України, Департаменти АПР ОДА, Всеукраїнська асоціація громад, Всеукраїнський Конгрес Фермерів запрошують всіх бджолярів та фермерів  України на он-лайн нараду щодо заходів профілактики отруєння бджіл.

Попередження отруєння бджіл є спільним завданням влади, бджолярів та сільгоспвиробників. Надзвичайно важливо провести нараду до початку активного льоту бджіл та до старту весняної посівної кампанії і оброблення полів. Наша мета — забезпечити злагоджену взаємодію всіх учасників процесу, що дозволить запобігти випадкам отруєння та загибелі бджіл при застосуванні пестицидів.

Під час наради обговоримо алгоритм взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади, обов’язковість дотримання всіх умов під час здійснення обробки полів засобами захисту рослин, питання відповідальності за неналежне використання аграріями агрохімікатів.

Дата: 17 лютого 2022 року.

Час: 15:00 — 16:30

Організатори: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Департаменти АПР ОДА, Всеукраїнська асоціація громад, Всеукраїнський Конгрес Фермерів.

Бджоляри та фермери повинні зареєструватися до 12 години 16.02.2022 за посиланням.

Формат заходу: онлайн-трансляція на You Tube каналі ПроLAND за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=SL5bZY1pocY