Унікальна можливість отримати безкоштовно робітничу спеціальність

Дата: 14.02.2022 08:23
Кількість переглядів: 824

Буваєтаке, що з певних причин ваша професіявже не затребувана, а ринокпрацівимагає «перезавантаження» ваших умінь та навичок.

Щоробити?

Пройтипрофесійненавчання. 11 центрівпрофесійно-технічноїосвітидержавної служби зайнятості пропонуютьпонад 90спеціальностей на вибір. Майже 99% слухачіввідразу знаходять роботу післязакінченнянавчання за новою спеціальністю.

Це унікальна можливість отримати робітничу професію БЕЗКОШТОВНО.

Навчальні групи формуються на замовлення роботодавців та за мірою наповнення. Це означає, що перед навчанням ви укладаєте договір з роботодавцем щодо працевлаштування. А одразу після закінчення навчання ви отримаєте направлення на роботу.

Під час навчання зареєстровані безробітні отримують фінансову підтримку. А саме: компенсування витрат на проїзд, виплата матеріальної допомоги згідно з чинним законодавством, повне забезпечення необхідними матеріалами.

Ви маєте можливість брати участь у виставках, конкурсах професійної майстерності та інших заходах, що організовує служба зайнятості. Крім того, освоєння робітничої професії дозволить започаткувати власну справу. Кваліфіковані робітники можуть виконувати приватні замовлення.

Після закінчення навчання присвоюється відповідна кваліфікація, розряд (категорія, клас) і видається свідоцтво про освіту державного зразка.

Здодатковою інформацією можна ознайомитися за посиланнямhttps://www.dcz.gov.ua/storinka/centry-profesiyno-tehnichnoyi-osvity, або звернувшись до найблищого центру зайнятості.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора