Неухильно дотримуйтесь протиепідемічних норм, – Володимир Папач

Дата: 11.02.2022 15:30
Кількість переглядів: 615

Фото без опису

 

Із початку року фахівці Держпродспоживслужби області провели понад 1600 перевірок громадських закладів, чи дотримуються там протиепідемічних вимог. Порушення виявили у 261 випадку, розповів начальник управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби у Черкаській області Володимир Папач.

Перевірили 70 садочків, 39 шкіл, 117 закладів громадського харчування, 516 закладів продовольчої та 520 непродовольчої торгівлі, 53 агропродовольчих ринки й 296 інших об’єктів.

Найменше порушень виявили лише в садочках та школах. Порушникам протиепідемічних вимог направили 261 припис та пропозицію щодо усунення порушень. На посадових осіб склали 94 протоколи про адмінправопорушення у сфері санітарного законодавства.

Володимир Папач зазначив, що фахівці Держпродспоживслужби проводять перевірки самостійно і спільно з представниками Національної поліції у складі спільних моніторингових груп. Щодня в області працює 22-25 таких груп.

Водночас Володимир Володимирович закликав вакцинувався тих, хто ще цього не зробив, адже це є надійним захистом від тяжкого перебігу хвороби.

«Вакцинація є єдиним ефективним засобом вберегтись від COVID-19 або мінімізувати можливі негативні наслідки від захворювання. Тому вкотре звертаюся до черкащан якнайшвидше вакцинуватись від цієї інфекції, а керівникам закладів – неухильно дотримуватись протиепідемічних норм», – сказав Володимир Папач. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора