З нагоди Дня Соборності України в селі Сушківка відбулися урочисті заходи

Дата: 21.01.2022 13:55

Сьогодні, 21 січня, з нагоди відзначення Дня Соборності України, в селі Сушківка відбулися урочисті заходи та покладання квітів до памятника Т.Г.Шевченку.

У заході взяли участь Дмитрушківський сільський голова Тетяна Шевчук, секретар сілськьої ради Людмила Бень, керуючий справами виконавчого комітету Ірина Кожухівська, депутат Дмитрушківської сільської ради Любов Калашник та староста Сушківського старостинського округу Леся Мальченко.

Цього дня у 1919 році на Софійській площі в Києві було проголошено Акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Особливо зараз, у складні для країни роки, соборність держави, - це не лише її територіальна цілісність, а й відчуття великої родини, запорука подальшого розвитку незалежної України.

Після урочистостей відбувся флешмоб «Ланцюг єднання!» та покладання квітів до пам'ятника Тараса Шевченка.

У закладах культури нашої громади відбулись онлайн заходи, книжкові виставки присвячені даній події.