Відбувся фестиваль-конкурс «ФЕЄРІЯ РІЗДВЯНОЇ ЩЕДРІВКИ»

Дата: 17.01.2022 13:51

У Дмитрушківській громаді відбувся фестиваль-конкурс «ФЕЄРІЯ РІЗДВЯНОЇ ЩЕДРІВКИ»????????

Cвятість, paдість i oбнова

Для людeй — Piздво Xpистове.

Ми Piздво Xpиста шaнуєм

i щopoку кoлядуєм.

Cлавте Бoга у xвалі

Вci вeликі тa мaлі!

14 січня 2022 року в Собківському СБК відбувся фестиваль-конкурс «ФЕЄРІЯ РІЗДВЯНОЇ ЩЕДРІВКИ» за підтримки голови Дмитрушківської громади Тетяна Шевчук.

На святкове дійство зібралися творчі колективи освітніх закладів та закладів культури, а саме:

- Художній колектив дитячої творчості «Колосок» Доброводівського ліцею імені Миколи Руденка керівник Оксана Кулик.

- Зразковий вокальний ансамбль «Радість» Дмитрушківського ліцею керівник Юлія Мазура.

- Зразковий фольклорно-етнографічний ансамбль «Дзвіночки» Косенівського ліцею керівник Ганна Головченко.

- Гуртківці Степківського сільського клубу керівник Ірина Головченко.

- Вокальний ансамбль «Калина» Старобабанівського ліцею керівник Ольга ЧЕХ.

- Вокальний ансамбль «Дзвіночки» Пугачівського сільського клубу керівник Леся Бурлака.

- Народний самодіяльний хор «Терниця» Центру культури керівник Світлана Берднікова, концертмейстер Олександр Бердніков.

- Дует у складі Горбань Лариси та Бондаренко Алли Косенівський сільський Будинок культури.

- Творчий колектив Сушківського ліцею керівник Лідія Бондарець.

- Вокальний ансамбль «Народне джерело» Танського сільського Будинку культури керівник Людмила Джумига.

- Гуртківці Собківського сільського Будинку культури керівник Олена Рибалко.

Учасників фестивалю і його глядачів із святом Різдва Христового привітала сільський голова Тетяна ШЕВЧУК, побажала усім добробуту, миру і Божої благодаті. А творчі колективи у національних костюмах створили атмосферу і колорит справжнього українського свята.

Усі учасники фестивалю були нагороджені дипломами, подарунками та солодощами від сільського голови Тетяни ШЕВЧУК. Разом з учасниками дійства його глядачами вдалося поринути у чарівне дійство Різдвяної коляди.

Дякуємо, усім колективам за незабутні різдвяні мелодії, душевні колядки, щедрівки, пісні та вертепи.

Фото за посиланням.