Дмитрушківська ТГ взяла участь у проєкті «Ноутбук кожному вчителю»

Дата: 20.12.2021 13:31

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дмитрушківської сільської ради  взяв участь у національному  проєкті  «Ноутбук кожному вчителю», який організовано  Міністерством  освіти і науки  України та Міністерством  цифрової трансформації України.

18 грудня 2021 року завезено 14 ноутбуків до Старобабанівського та Сушківського ліцею Дмитрушківської сільської ради.

20 грудня – 5 ноутбуків отримали вчителі Доброводівського ліцею імені Миколи Руденка Дмитрушківської сільської ради.

Вартість однієї одиниці техніки становить – 18 450 грн, загальна сума придбаних ноутбуків 350 550 грн..

Придбання ноутбуків здійснено за сприяння управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації та співфінансування Дмитрушківської сільської ради.