Старости сіл та головний спеціаліст соціального захисту населення відвідали вдів ліквідаторів ЧАЕС

Дата: 15.12.2021 09:53

Вклонімося. Так, щоб серцем зігріти серця. Пробудімо в очах якщо не радість, то хоча б надію. Перед нами – сильними жінками, в яких Чорнобильська катастрофа забрала – чоловіків. Чорнобильські вдови. Більшість з них втратили свою половинку у розквіті сил. Коли багато хотілося, любилося і здавалося, що щастю не буде кінця, а радості додаватиметься. Хто мріяв про дітей, а хто - уже й про онуків. В одну мить усе обірвалось. А життя тривало. І вони мали бути на висоті, хоча й залишилися на одному крилі. І лише вони, жінки, які випили чашу горя сповна, знають, як це важко.

Старости сіл та головний спеціаліст соціального захисту населення Дмитрушківської сільської ради відвідали вдів ліквідаторів та вручили матеріальну допомогу, за сприяння сільського голови – Шевчук Тетяни Борисівни з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.