Повідомлення про проведення громадських обговорень під час розроблення детального плану території в селі Собківка

Дата: 11.12.2021 13:49

про проведення громадських обговорень під час розроблення

детального плану території в селі Собківка

Відповідно до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»    17.12.2021  о 10.00  в адмінбудинку  за адресою:                                    с. Дмитрушки,     вул. Петропавлівська, 19  відбудуться громадські слу­хання щодо врахування     гро­мадських інтересів під час роз­роблення містобудівної       докуме­нтації:

Детальний план території для розміщення вежі мобільного зв’язку в селі Собківка Уманського району Черкаської області.

Містобудівну документа­цію розроблено відповідно до  ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на підставі   рішення Дмитрушківської сільської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території          с. Собківка» № 5-44/VII від 25.02.2021 року.