Результати конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу  «Центр надання соціальних послуг» Дмитрушківської сільської ради

Дата: 10.12.2021 09:20

Результати конкурсу

на заміщення вакантної посади директора комунального закладу

«Центр надання соціальних послуг» Дмитрушківської сільської ради

Відповідно до розпорядження  сільського голови від  19 листопада  2021 року № 120/02-05 «Про проведення  конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального  закладу «Центр надання соціальних послуг» Дмитрушківської сільської ради»,  було оголошено відповідний конкурс. Оголошення про конкурс  опубліковано 19 листопада  2021 року  на офіційному веб-сайті Дмитрушківської сільської ради.

Проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу  «Центр надання соціальних послуг» Дмитрушківської  сільської ради

було заплановано на  четвер, 09 грудня 2021 року, о 14:00 годині у приміщенні  Дмитрушківської  сільської ради за адресою вулиця Петропавлівська, будинок 19, село Дмитрушки Уманського району, Черкаської області.

У зв’язку з тим, що претенденти на заміщення посади директора комунального  закладу «Центр надання соціальних послуг» Дмитрушківської сільської ради,  які подали заяви та необхідний пакет документів,  не з'явились для участі у конкурсному відборі, конкурсна комісія  прийняла рішення  вважати конкурс таким, що не відбувся (протокол засідання від 09.12.2021 № 10).