30 листопада 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету

Дата: 30.11.2021 15:05

Під головуванням сільського голови Тетяни Шевчук відбулося засідання виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради. У роботі засідання взяли учать старости та начальники відділів.

У ході засідання було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади. Зокрема, затверджено заходи з підготовки та проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю та Новорічних і різдвяних свят.

У рамках засідання ухвалено рішення, що стосувались захисту прав дітей, розглянуто заяви громадян про присвоєння та зміну адреси об’єктів нерухомого майна та прийнято відповідні рішення.

Окремо було обговорено членами виконкому та підтримано рішення, що стосувалося виділення та надання матеріальної грошової допомоги.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису