Виконавчим комітетом Дмитрушківської сільської ради оголошується конкурс на заміщення вакантної посади «головний спеціаліст» фінансового відділу Дмитрушківської сільської ради.

Дата: 14.09.2021 14:02
Кількість переглядів: 638

Виконавчим комітетом Дмитрушківської  сільської  ради оголошується конкурс на заміщення вакантної посади «головний спеціаліст» фінансового  відділу  Дмитрушківської сільської ради.

Вимоги до кандидатів: наявність громадянства України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, знання чинного законодавства України, нормативно-правових актів професійного спрямування, державної мови,  без вимог до стажу роботи.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу подають до виконавчого комітету Дмитрушківської  сільської ради:

-

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу;

заповнену особову картку /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;

-  

фотокартку розміром 4х6 см;

-

копії документів про освіту; копію документа, який посвідчує особу; копію довідки про присвоєння  ідентифікаційного номера, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), копію трудової книжки, копію документа, що засвідчує володіння державною мовою (державний сертифікат або документ про середню освіту).

Особа, яка претендує на зайняття посади в органі місцевого самоврядування, до призначення  на відповідну посаду подає шляхом заповнення на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції  декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації).

умов оплати праці звертатись за адресою: вул. Петропавлівська,19, с.Дмитрушки Уманського району, Черкаської області,  тел. (04744)96275.

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора