Дата: 02.09.2021 13:55

День 1 вересня завжди урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається шлях до Країни знань. Подорож цікава і водночас нелегка.

У цьому році до Країни знань вирушили більше тисячі учнів, з них: 88 першокласників та більше 300 працівників закладів освіти Дмитрушківської територіальної громади.

У всіх закладах загальної середньої освіти було проведено урочисті лінійки, участь в яких взяли працівники Дмитрушківської сільської ради, старости сіл та депутати.

Під час виступів гості побажали учням наполегливості у навчанні, підкорення нових вершин знань та досягнення найзаповітніших мрій.

Для того, щоб учні перших класів не сумували на перервах працівники Дмитрушківської сільської ради подарували дітям подарунки – м’ячі, настільні ігри, пазли.