Колектив Дмитрушківської сільської ради та депутатський корпус ради щиро вітають сільського голову Дмитрушківської Громади - Шевчук Тетяну Борисівну з днем народження!

Дата: 06.08.2021 10:01

Фото без описуФото без опису

Шановна Тетяна Борисівна! Ми хочемо привітати Вас з днем народження і подякувати за відмінну роботу в команді, підтримку і розуміння. Працювати з Вами комфортно і приємно, так нехай і Вам трудові будні приносять задоволення в роботі і реалізацію всього задуманого. Ви – невичерпне джерело енергії і життєлюбства.

Бажаємо вам квітів та мирного неба,
Хай доля вам щастя багато дає,
Зозуля сто років життя накує.
Хай справдяться мрії, здійсняться дива,
Хай кругом від сміху іде голова,
Достатку – у будні, в свята – подарунків,
Гарних подій, доброти, поцілунків!

Вітаємо Вас від всієї душі. Нехай це свято принесе Вам гарний настрій та вдачу. Нехай на Вашому шляху зустрічаються тільки хороші і надійні люди. Нехай Вас цінують, поважають і люблять. Живіть, як можливо довше і пренесіть нашій громаді все найкраще. Адже ми знаємо, що робота для Вас все, це Ваш другий дім. Всіх благ Вам, достатку, сімейного благополуччя та затишку. Нехай ангели оберігають Ваше життя від неприємностей. Терпіння, витримки Вам і великої сили волі.