Інформація для суб’єктів господарювання та фізичних осіб.

Дата: 18.06.2021 11:24
Кількість переглядів: 2986

Фото без опису

Дмитрушківська сільська  рада повідомляє суб’єктів господарювання та фізичних осіб щодо дії до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 №517).

Бюджетні кошти спрямовуються з метою державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

Отримувачами бюджетних коштів є суб’єкти господарювання – юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, фізичні особи-підприємці,

Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єкта господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні у поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей, максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.

Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають за місцезнаходженням пасіки до відповідної міської ради до 1 жовтня такі документи:

  • копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
  • копію рішення про державну реєстрацію потужності;
  • копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб’єкти господарювання);
  • копію довідки або договору про відкриття рахунку у банку (фізичні особи);
  • копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
  • копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків;
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами (форма №24(річна) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання , які є юридичними особами);
  • довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей  на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства).

Зазначені вище пакети документів юридичних/фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за бджолосім’ї просимо надати до 01.10.2021 в Дмитрушківську сільську раду, Земельний відділ.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора