Оголошення щодо конкурсного відбіру на посаду керівника Сушківського ліцею Дмитрушківської сільської ради.

Дата: 18.06.2021 09:52

Перелік осіб, які подали документи

та які допущені для участі у конкурсі

на заміщення вакантної посади директора Сушківського ліцею Дмирушківської сільської ради Уманського району Черкаської області

Згідно розпорядження Дмитрушківської сільської ради від 26.05.2021 № 55/02-05  «Про затвердження персонального складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду керівника Сушківського ліцею Дмитрушківської сільської ради  та  протоколу № 1 засідання конкурсної комісії  щодо проведення конкурсу, яке відбулося 16.06.2021,  для участі у конкурсі допущена  Даценко Людмила  Павлівна.

Конкурсний відбір на посаду директора буде проведено 24 червня         о 8.30 у приміщенні Дмитрушківської сільської ради за адресою с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська, 19.