Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих стали лейтмотивом в організації роботи Дмитрушківської сільської ради.

Дата: 01.06.2021 13:55

Саме тому, 1 червня в Міжнародний день захисту дітей секретар сільської ради Людмила БЕНЬ, начальник служби у справах дітей Надія ЗАХАРЕНКО та фахівець із соціальної роботи Інна БОНДАРЕНКО відвідали та привітали подарунками 63 дітей нашої громади для яких вкрай важлива підтримка дорослих, а це:

29 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;

8 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у дитячому будинку сімейного типу;

9 дітей, які потрапили в складні життєві обставини;

2 дітей, яким надано статус дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

15 дітей дошкільного віку, батьки яких є учасниками АТО/ООС.

Дитина – це споконвічна цінність, яку сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

Дмитрушківська сільська рада, її виконавчі органи бажають миру і злагоди кожній дитині, кожній родині! Наснаги і мудрості опікунам, піклувальникам, батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.