Інформуємо жителів громади

Дата: 26.05.2021 09:43

За даними дослідження Ради Європи кожна п'ята дитина в Європі стає  жертвою сексуального насильства. За даними Національної поліції  України, за минулий рік від сексуального насильства постраждало 410 дітей. Цього року вже 70 дітей в Україні постраждали від цього злочину. Проте правоохоронні органи зазначають що ця цифра – лише десята частина від кількості злочинів. Адже часто насильство здійснюється в сім'ї, або близькими до дитини особами. Часто факти насильства приховуються. Діти, які страждають від насильства, а також дорослі, які підозрюють насильство, не знають, як діяти в таких ситуаціях.

Інформуємо Вас про те, що в Україні, спільно з Міжнародною організацією «Служба порятунку дітей» розпочато проект щодо захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації. В межах даного проекту поширюємо плакати «Тільки не мовчи». На контактний номер телефону, зазначений на плакаті, можна звернутися по допомогу, якщо Ваша дитина постраждала від сексуального насильства або Ви стали свідком насильства над дитиною. За вказаними номерами можна отримати юридичну консультацію, психологічну підтримку, а також фахівці організації допоможуть організувати реабілітацію дитини.