ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посаду директора Сушківського ліцею Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області.

Дата: 20.05.2021 15:00

Відповідно до рішення сесії Дмитрушківської сільської ради від 19 травня 2021 року № 7-7/VIII «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої  освіти Дмитрушківської сільської ради» оголошується конкурс на посаду директора Сушківського ліцею Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області.

1. Найменування і місцезнаходження закладу освіти: Сушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області
• вул. А.П Семенюка, 1, с. Сушківка, Уманський район, Черкаська область, 20353.

2. Найменування посади та умови оплати праці: директор, посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови КМУ № 373 від 20.03.2011, постанови КМУ  № 78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до постанови КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від   30 серпня 2002 року № 1298, зі змінами та доповненнями.

3. Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу, відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»: посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний та психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних  обов’язків.

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, місце та термін їх подання: претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:
• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

• автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

• копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

• копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

• копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

• довідку про відсутність судимості;

• мотиваційний лист, складений у довільній формі;

За бажанням претенденти можуть подавати інші документи, які підтверджуватимуть їх професійні та/або моральні якості.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент на посаду керівника закладу освіти.

5. Подання документів:

• подання документів здійснюється за адресою: вул. Петропавлівська, 19,          с. Дмитрушки, Уманський район (ІІ поверх) відділ освіти виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради з 21 травня по 09 червня 2021 року включно.

• Уповноважена особа, яка приймає документи за описом – Просянюк Людмила Анатоліївна (контактний телефон: 0679430115)

• Уповноважена особа, яка надає інформацію про конкурс – Просянюк Людмила Анатоліївна (контактний телефон: 0679430115)

6. Дата та місце проведення конкурсу: 24 червня 2021 року за адресою: вул. Петропавлівська, 19, с. Дмитрушки, Уманський район відділ освіти виконавчого комітету  Дмитрушківської сільської ради.

Загальний час для проведення іспиту становить: 60 хвилин. Іспит складається державною мовою.

Складові та тривалість конкурсного відбору:

- письмове вирішення ситуаційного завдання (перевірка професійної компетентності);

- письмове тестування відкритої форми на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти (Закони України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту»);

- публічна презентація перспективного плану розвитку Сушківського ліцею Дмитрушківської сільської ради Уманського району  Черкаської області

- надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.